Lastevanemate üldkoosolek

Juuru kool
Tallinna mnt 18, Juuru alevik, Rapla vald, 79401

Austatud lapsevanemad!

Ootame Teid kõiki Juuru Eduard Vilde Kooli lastevanemate üldkoosolekule 19. septembril, algusega 18.30!

Päevakava:

• Uue kooli õppekava tutvustamine (Eva Orav). Seoses suurte muudatustega riiklikus õppekavas, tuli ka kõikides põhikoolides viia läbi õppekavade uuendamine. Juuru Eduard Vilde Kool tegi midagi sellist, mida viimased aastakümned pole tehtud – uuendas kogu kooli õppekava. Tegime seda ühiste jõududega (õpilased, õpetajad, kooli töötajad, juhtkond, hoolekogu) ning tunneme tehtu üle suurt rõõmu, isegi pisut uhkust! Ühiselt loodud õppekava on kooli sisu näitaja. Kui 4 aastat tagasi sai uuendatud ja sisustatud kooli füüsiline õpiruum, siis nüüd oleme loonud koolile kaasaegse (vaimse) õpikeskkonna! Soovime kangesti seda tutvustada kõikidele vanematele, kuna olete meie kõige suuremateks koostööpartneriteks õpilaste õpetamisel.
  • Mida on uut (lisaks õppekavale) uuel 2024/25 õppeaastal?! (Kalle Kõiv)
  • Ülevaade alustavatest huviringidest ning huvikooli tööst. (Kalle Kõiv)
  • Ülevaade kooli hoolekogu tööst. (Taavo Talvoja)
  • Vastamine kohapeal esitatavatele küsimustele.

Loodame väga näha vähemalt 90% lastevanematest (varasema 30 % asemel)!

Heade soovidega,
Kalle Kõiv