VAHVA VASTLAPÄEV

13. veebruari hommikul suundus neli bussitäit Juuru kooli õpilasi ja õpetajaid Tallinnasse vastlapäeva tähistama. Õppetunde sellel päeval ei toimunudki.

Juba teist aastat tähistas Juuru kool vastlapäeva uisutades. Eelmisel aastal prooviti ära Lasnamäe uisuplats, sellel aastal külastati Mustamäe uisuparki. Kõik lapsed uisutasid! Oli palju kukkumisi, kuid keegi tõsiselt viga ei saanud! Ka õpetajad julgesid jääle minna. Oma oskusi panid proovile õpetaja Eva, õpetaja Malvi, õpetaja Kalev, õpetaja Kersti ja õpetaja Pilvi. Üsna osavalt liugles jääl kehalise kasvatuse õpetaja Ken.

Pärast värskes õhus madistamist suunduti tagasi Juuru poole. Koolis ootasid õpilasi ja õpetajaid hernesupp, kuum kakao ning maitsvad vastlakuklid.

Gerli Ogga