Sõbrapäeval sai sõbrustada

14. veebruaril tähistati Juuru koolis sõbrapäeva, mida korraldas meie armas 5. klass. Juba enne esimest tundi oli võimalus saata tuttavatele sümpaatseid kaarte. Samuti oli terve päeva vältel võimalik fotonurgas poseerida.

9:40 kogunes koolipere Vilde saali, et seal autasustada nii AHA (areng, hoolivus ja avatus) õpilasi kui ka koolitöötajaid. Igast klassist valiti välja üks õpilane ja kokku 3 koolitöötajat, kes neid väärtuseid kõige paremini esindavad.

1. KLASS – Kaisa Jalukse
  2. KLASS – Ruudi Hämarsalu
  3. KLASS – Emille Täpsi
  4. KLASS – Markus Paap
  5. KLASS – Kevin Kivikangur
  6. KLASS – Marten Olari Paiken
  7. KLASS – Andri Kukk
  8. KLASS – Andres Mägi
  9. KLASS – Indra Lokk
  KOOLITÖÖTAJAD:

Eva Orav, Kersti Sepp ja Kalev Kask
Boonusena sai meie administraator Diana Villmer väikese kommikarbi, kuna jäi autasust vaid ühe häälega ilma.

Peale sõbralike tunnustamist jagas Raivo Hein õpilastele ja õpetajatele finantsteadmisi. Raivo Hein rõhutas, et haridus on elus väga tähtis ning kinkis ühele meie kooli õpilasele, kes julges investeerimist katsetada, raamatu pealkirjaga “Rikkaks saamise õpik”. 9. klassi õpilane Berit, kes selle endale sai (lisaks teenis ta ka 4,10 €), oli nõuannete ja raamatu eest tänulik ja elevil.

5. klass sai sõbrapäeva korraldamisega suurepäraselt hakkama. Pildistamise hetkeks oli sõbrapäeva koos 5. klassiga organiseerinud AHA-õpetaja Kersti Sepp kahjuks koolimajast juba  lahkunud.

Indra Lokk