Playback elavdas kevadetunnet

3. aprillil sai meie koolis nautida õpilaste etteasteid iga-aastasel playback’il, millega kaasneb alati suur kevadetunne. Nagu tavaliselt, oli sel aastal kohal žürii, kuhu kuulusid õpetaja Elve, direktor, majandusjuhataja Valdis, õpetaja Ken, õpetaja Jüri ja sotsiaalpedagoog Merilin.

8. klass, kes üritust korraldas, oli enda seast välja valinud kaks õhtujuhti (Iti ja Karolin), kes tulid oma rollidega vapustavalt toime! Žüriiliikmed valisid igast kooliastmest välja parima etteaste ja hiljem sai ka publik lemmiku hääletamisel kaasa lüüa.

VÕITJAD KOOLIASTMETES
1.-3. KLASS: 1./2. klass
4.-6. KLASS: 6.klass
7.-9. KLASS: 9.klass

PUBLIKU LEMMIK
1. koha sai 9. klass
2. koha sai 4. klass
3. koha sai 1./2. klass

Õhtujuht Iti 8. klassist arvas: “Üritust teisest vaatenurgast õhtujuhina näha oli väga vahva. Kõigi esitused avaldasid muljet, aga minu lemmik oli õpetajate esitus!”

Õpilane Lote 9. klassist märkis: “Playback oli sel aastal väga naljakas ja lahe! Minule jäi silma 4. klassi esitus. Väga kurb on mõelda, et meie klass järgmisel aastal ei osale.”

Õpetaja Aili jäi samuti üritusega rahule: “Väga meeldiv oli näha, et kõik klassid olid oma etteastetega palju vaeva näinud. Oli ka viimane võimalus oma tütrele kaasa elada. Kuna enda klassi poolt ei saanud hääletada, siis parim esitus oli 9.klassil.”

Õpilane Gerli 9. klassist ledis: “Väga tore oli näha, et kõik klassid olid palju vaeva näinud ja aega panustanud. Väga humoorikad ja lõbusad etteasted olid. Tore on näha, et meie kooli lapsed julgevad esineda ja ennast proovile panna!”

Täname 8. klassi playback’i korraldamise eest ja loodame, et ka järgmisel aastal osaletakse sama vapralt!

Indra Lokk