109. lend jätab hüvasti.

109. lend jätab hüvasti

Kuigi meie klassi lõpetamine oli juba 18. juunil, soovime viimast korda veel midagi koolile anda. Teekond oli pikk ja piinarikas, aga Vilde kool jääb alati südamesse.

27. mail toimus tutipäev, millega lõppesid viimased tunnid. Käisime lasteaias lapsepõlve nautimas, toimus koolitund 1. klassiga, mängisime mänge vabas õhus, kuulasime kõnesid, süvenesime Kahooti ja istutasime püramiidtamme. Pärast suundusime Tallinna Skyparki ja vaaterattale. Kiirtoidurestorani minnes kallas vihma nagu paljudel meist hinges pisaraid.

Eksamiperiood oli pingeline, kuid suutsime fraasi “Ükskord me võidame niikuinii!” abil kokku hoida ning neist nädalaist maksimumi võtta. Kõik olid tublid.

Lõpuaktuse päeval, 18. juunil kinkisime koolile tikandi, meeldejäävad etteasted ja kõned. Mängiti palju klaverit (nii pop’ii kui ka klassikat) ja Gerli Ogga ning Indra Lokk esitasid koos pala “Mu rõõm on lõputu”. Aktus toimus õues ning ilmaga meil vedas.

Kohe järgmisel päeval läksime Valgeranda oma viimast reisi veetma. Tegime grilli, käisime seikluspargis ja mõtlesime tuleviku peale. Reis lõppes muidugi kiirtoidurestoranis.

Paar sõna meediatiimilt:

Marie Liisbet Paju: “Meie tiimis sujus koostöö hästi. Eelkõige arendas siin tegutsemine kirjutamisoskust ja üks suur pluss on ka see, et tulevikus saan selle konto üles otsida ja mäletada vanu häid aegu.”

Berit Vaarma: “Meediaring oli üks paljudest asjadest, mis tegi viimase kooliaasta palju lõbusamaks. Ma loodan, et see konto läheb headesse kättesse. Jään väga seda kõike igatsema.”

Gerli Ogga: “Juuru kool jääb mulle igaveseks meelde. Toredad inimesed ja rahulik keskkond. Kindlasti meediaringis olemine andis palju uusi kogemusi ja pani meid proovile.”

Indra Lokk: “Siia postitamine tegi koolielu huvitavamaks ja mitte nii koolilikuks, alles jääb palju häid mälestusi.”

Renari Aav: “Meediaring oli bänger, sai igast pulli teha ja mõnest tunnist vabaks. Saime Jüri Ratast intervjueerida.”

!ÜLESKUTSE!

Kuna praegust tiimi järgmisel aastal enam ei ole, on kõik huvilised oodatud kaasa lööma! Saab õppida kirjutama uudiseid, intervjuusid ja muud säärast. Otsige septembris õpetaja Eva üles!

Nagu õpetaja Eva kunagi ütles: “See kõik on alles algus.”

2023/2024. õppeaasta meediatiim