Juuru kool tähistas hoogsalt jõule

18.-20. detsembril tähistas Juuru kool mitmete üritustega jõule. Koolis peeti jõululaata, jõulupidusid ja vaheajale tegi sissejuhatuse kirikuhommik.

18. detsembril toimus jõululaat. Laadal jagus kaupa maiustustest käsitööni. Oma kaupa müüsid mitmed õpilased. Esindatud olid ka õpetajad. Enda tehtud sokke, kotte ja muud säärast müüs laadal inglise keele õpetaja Kersti Sepp.

19. detsembril toimusid jõulupeod. 1.-4. klassi  jõulupidu peeti koolimajas. Iga klass laulis jõululaule ja tegi etteasteid: etenduse või tantsu. Loosiratas otsustas järjekorra, kuidas mindi jõuluvanale luuletust lugema, et lunastada kingipakk.

5.-9. klassidele korraldas jõulupeo õpilasesindus, pidu toimus rahvamajas. Üritust alustas jõuluteemaline Kahoot, pärast seda asusid õpilased ja õpetajad etteasteid tegema, et saada kätte jõulupakid. Ürituselt ei puudunud nii jõuluvana kui ka jõulumaiustused. Peole küpsetasid piparkooke 9. ja 4. klassi õpilased. Suur tänu õpilasesindusele, rahvamajale ning heli- ja valgustehnikutele: Reimo Varusk, Janar Niinepuu ja Kaspar Liiv!

20. detsembril toimus klassijuhataja tund, pärast mida suunduti kirikusse, kus lauldi koos jõululaule ja esinesid muusikakooli õpilased. Peale kirikuhommikut ootas lapsi sööklas kuum glögi ja jõulukohuke.

9. klassi õpilased Marie Liisbet Paju ja Renari Aav meenutasid laata: “See laat oli väga lahe ja nummike! Väga lahe oli näha väikeseid usinaid müüjaid. Kõik olid nii tegusad ja seda oli väga hea kõrvalt vaadata.”

7. klassi õpilane Jan Siim Kadarik jagas muljeid jõulupeost: “Mulle meeldisid laudade peal olevad kaunistused ja söögid. Lisaks oli ka hea mõte teha ürituse alguses Kahoot. Kõigi etteasted olid väga lahedad. Eriti jäi mulle silma 9. klassi etendus!”

Meie kooli vilistlane Kaspar Liiv, kes osales suurte jõulupeol heli- ja valgustehnikuna, arvas: “Minu jaoks oli selle aasta jõulupidu üks aasta põnevamaid sündmusi. Kõikide klasside esitused oli toredad ja neid oli väga lahe vaadata. Ka korraldus oli  hästi läbi mõeldud. Rõõm oli saada osa nii toredast sündmusest!”

Gerli Ogga