Kool homsest taas avatud! Tagasi kontaktõppes!

Kallis koolipere!

Rõõm on teatada, et homsest 28.09. saab kool minna tagasi oma tavapärasele (kontakt)õppele. Bussid liiguvad sama graafiku järgi nagu ennem distantsõppele minekut. Soe söök garanteeritud.
Kõik, kes ei jõudnud toidupakki koju toimetada, saavad selle teisipäeval peale tunde kätte. Samuti jätkub tavapärane huvikooli ja ringitegevus.

Vastukaaluks peavoolu meedia hirmutavatele artiklitele anname teada, et kõik neli positiivse testi andnud koolitöötajat põdesid Covid-19 läbi kas kergete või ülikergete sümptomitega.
Neljast kolm töötajat on tänasest tööpostil tagasi! Neljas liitub reedel.
Arvestades tõdemusega, et läbipõdemine annab kõige parema kaitse edaspidiste haigestumiste eest, võime loota, et ehk see lühike 5 päevane distantsõpe jääbki viimaseks sellel õppeaastal. Lootma peab ja positiivset hoiakut ei tohi kaotada!
Igal juhul näitasid need viis kodust õppepäeva, et meie õpetajad, õpilased ja lapsevanemad on ka distantsõppeks valmis. Operatiivselt laenutati kodudesse välja puudu olevad sülearvutid ja mindi üle tavapärase tunniplaani alusel google classroomi tundidele.

Suured tänud õpilastele, lastevanematele ja kõikidele koolitöötajatele mõistva ja rahuliku suhtumise eest, tõenäoliselt ongi just õige suhtumine, sellel keerulisel ajal, tulemusliku õppetöö alus.

Heade soovidega
direktor
(kes teid kõiki juba näha igatseb)

PS!
Ärge siis unustage laenutatud sülearvutid tagasi kooli tuua!