Saage tuttavaks: KEN LILL!

Sel aastal tuli meie kooli uus tüdrukute kehalise kasvatuse õpetaja Ken Lill. Otsustasime temaga veidi lähemalt tuttavaks saada ning küsida mõned küsimused.

Kust tuli idee kandideerida meie kooli õpetajaks?

“Sain kutse kooli direktorilt Kallelt isiklikult ning olin kohe uueks väljakutseks valmis.”

Milline on olnud Teie haridustee?

“Olen lõpetanud Rapla Vesiroosi Gümnaasiumi ning Tallinna Ülikoolis kehakultuuri (magister) eriala.”

Mida soovite saavutada Juuru koolis?

“Soovin õppida kõike õpetajaks olemisest ning olla parim õpetaja oma õpilastele.”

Millised on senised muljed, olles esimest korda õpetaja rollis?

“Siiani olen väga õnnelik ja rahul, et selline väljakutse sai vastu võetud.”

Miks otsustasite hakata eratreeneriks?

“Kuna olen terve elu spordiga tegelenud ning jõutreening on eriti hingelähedane, siis tundsin, et sooviksin oma teadmisi ka teistega jagada.”

Mis on olnud Teie varasemad kogemused noortega?

“Ülikooli praktika käigus sain Vesiroosi koolis asendustunde anda. Samuti olen olnud ÜKE treener Rapla Jalgpallikoolis ning tegelen ka noortega jõusaalis.”

Kus ja kellena näete ennast tulevikus?

“Tulevikus näen end endiselt kodukandi ümbruses tegutsemas kas siis õpetajana või treenerina.”

Täname õpetaja Keni toredate vastuste eest ja soovime talle jõudu ja jaksu edaspidises töös!