Uuendused kooli jõusaali kasutamise reeglites!

Kallis koolipere!

Vastavalt direktori käskkirjale nr. 1-2/22 (14.10.2024.a.) on kehtestatud Juuru kooli jõusaali kasutajatele uued reeglid:
1. Kooliõpilased, kes on 15 ja 16 aasta vanused, saavad külastada jõusaali (TASUTA) koos täisealise vastutajaga või vanem kirjaliku loa alusel üksinda, vanema vastutusel. Kool ei võta vastutust!
2. Kooliõpilased, kes on 12 kuni 14 aasta vanused, saavad külastada jõusaali (TASUTA) üksnes KOOS täiskasvanud vastutajaga. Juhul kui vastutajaks ei ole lapsevanem, tuleb lapsevanemal täita kooli kodulehel (vt. dokumendid-andmekaitse) “Nõusolek treenimiseks kooli jõusaalis blankett”, kus lapsevanem märgib ära, kelle ta on määranud vastutajaks oma lapse jõusaali treeningutel. Oluline on, et vanema poolt määratud vastutaja tuleks jõusaali treeningusse lapsega samaaegselt! Kool vastutust ei võta.
Täidetud ja digiallkirjastatud nõusoleku blankett saata: kool@juuru.edu.ee

NB! Kool ei kontrolli, kas vanemate poolt lapsele määratud täiskasvanud vastutaja omab jõusaali treeneri kvalifikatsiooni. Selles peavad vanemad ise veendunud olema.
Samuti ei sekku kool rahaasjadesse, kui mõni vanem on otsustanud maksta lapse järelvalvajale.

Kool ei korralda jõusaali treeninguid ega pole sõlminud töölepingut ühegi jõusaali treeneriga!

Kõik tekkinud küsimused saata Stuudiumi kaudu või e-maili teel direktorile kalle.koiv@juuru.edu.ee

Blanketid: Nõusolek treenimiseks kooli jõusaalis